امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۱۴:۲۵
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۱۴:۲۴
ارکستر صدا و سیما پس از سال ها به فجر آمدبرنامه پرواز فرودگاه ها پس از بارش برف امروزتاکید روحانی بر ضرورت بهره مندی از فضای مجازیبرپایی مدرسه زمستانی کلام اسلامی با موضوع «نقد و بررسی مبانی وهابیت و داعش»بحران هویتی و نفوذ فرهنگ بیگانه بزرگترین آسیب اجتماعی در میان جوانان امروزیفراموشی فرهنگ سنتی ازدواج در کوهرنگ!تقسیم دانشگاه آزاد اسلامی به 10 منطقه/ هر منطقه شامل 3 استانپسران بیش از دختران دچار لکنت زبان می شوند/درمان لکنت زبان در مراحل اولیهچرا فسخ ازدواج دست مرد است؟تجلیل از مسئول بیت الاحزان در همایش تجلیل از چهره های ماندگار قرآنی استهبان
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
بیکاری عامل مهم بروز آسیب های اجتماعی/ راه اندازی میز خدمت با هدف کاهش مراجعات مردمی
ایلنا
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان فردیس با حضور استاندار البرز برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان فردیس با حضور استاندار البرز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا، محمدعلی نجفی امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان فردیس، گفت: علیرغم توفیق چندین باره حضور من در شهرستان فردیس با وجود شرکت جمعی از مدیران ادارات و اعضای شورای تامین شهرستان، از افرادی که در فضای کسب و کار و تولید و اشتعال، حضور دارند و کمک یار دولت هستند، قدردانی می شود.
وی افرود: معمولا رسم بر این است سال هایی که مزین به اقتصاد مقاومتی، نامگذاری شده در مراسم ها به این موضوع پرداخته شود اما با توجه به مشکلات عمده شهرستان فردیس، توجه به آسیب های اجتماعی، موضوع مهمی است که باید با جدیت دنبال شود.
استاندار البرز در این ارتباط گفت: بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری، آسیب های اجتماعی بزرگترین خطری است که نظام و کشور را با خطر تهدید می کند لذا ضرورت دارد مدیران و مسئولان با جدیت این مسئله را خصوصا در شهرستان فردیس، دنبال کنند و در صدد رفع آن برآیند.
نجفی با اشاره به بخش های متعدد مشکلات اجتماعی، اظهار داشت: یکی از بخش های اساسی این نگرانی ها، اعتیاد است. مسایلی دیگر در حوزه فرهنگ و جوانان نیز دارای اهمیت و رسیدگی ویژه، هستند.
وی ادامه داد: اغلب آسیب های اجتماعی ناشی از مشکلات اقتصادی، فقر و بیکاری بوده و بخش دیگر آن ریشه در عدم نظارت خانوادگی فرزندان و نسل آینده کشور، دارد.
استاندار البرز با تاکید بر پاکسازی محیطی شهرستان فردیس، خاطرنشان کرد: قسمتی از مشکلات بوجود آمده در فردیس به دلیل کم توجهی و غفلت مدیران گذشته است که باید جبران شود.
نجفی به مشکلات خانواده ها که ناشی از -طلاق- می شود، اشاره کرد و افزود: هرچند این امر در دین، جایز است ولی در اجتماع، فرهنگ زیبایی نیست و باید علما با تدبیر درست این مساله را ریشه یابی و از گسترش آن، جلوگیری کنند.
وی از تدابیر دولت دوازدهم، یاد کرد و اذعان داشت: رئیس جمهوری نسبت به رفع آسیب های اجتماعی 10 استان از جمله البرز، نگاه ویژه داشته و با امکانات و اعتبارات خاص، این مساله را دنبال می کند.
استاندار البرز به حاشیه نشینی و گسترش آن به عنوان یکی از دلایل بروز آسیب های اجتماعی اشاره کرد و گفت: ما مخالف افزایش و گستردگی بی رویه حاشیه شهر هستیم لذا مسئولان شهرستانها باید مناطق پرجمعیت و در عین حال بدون امکانات را جزو مناطق حاد بحرانی شناسایی و در صدد رفع مشکلات آن برآیند.
نجفی ضمن تقدیر از فعالیت های نهادهای مردمی، خاطرنشان کرد: فرمانداران به سمن ها توجه و نگاه ویژه ای داشته باشند. باید این همکاری و مشارکت های خودجوش که معمولا در زمینه های مختلف دیده می شود به عنوان فرصت مناسب، تشویق و گسترش یابد.
وی از تاکید نماینده مجلس یاد کرد و گفت: مردم سرمایه های اجتماعی هستند و باید به این سرمایه مهم، اعتماد کافی داشته باشیم.
استاندار البرز ضمن اشاره به مساله تولید و اشتغال، گفت: در بحث اشتغال هوشمند به دنبال فراهم کردن شرایط مناسب برای مردم هستیم و در این راستا تلاش خواهیم کرد با راه اندازی سامانه های اینترنتی از حضور مردم و ارباب رجوع کم کرده و به بازدهی ادارات، اضافه کنیم. بحث -میز خدمت- باید با جدیت دنبال شود که از مراجعات کاسته شود. همچنین نمایندگان قانونگذار باید در صدد رفع مشکلات دریافت مجوزهای کسب و کار باشند.
وی افزود: در استان البرز در بحث تولید و اشتغال، فعالیت های خوبی انجام شده و علیرغم کاهش نسبی نرخ بیکاری، انتظار داریم این تدبیر با همکاری یکدیگر، افزایش پیدا کند.
2018-01-13T14:27:00Z
http://www.ilna.ir/بخش-استان-ها-15/581509-بیکاری-عامل-مهم-بروز-آسیب-های-اجتماعی-راه-اندازی-میز-خدمت-با-هدف-کاهش-مراجعات-مردمی
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.