امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۴:۱۷
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۴:۱۵
حقوق کودکان در فضای مجازیشرایط جدیدی بازنشستگی کارمندان دولت مشخص شد+سندسیمئونه: شکست مقابل سویا باعث افت روحی ما نشدونگر: با جدایی سانچس چیزی را از دست نخواهیم دادسید حسن نصرالله: سخنان تیلرسون منافقانه و دروغ است/ در کنار دولت و ارتش علیه اسرائیل ایستاده ایمافغانستان بعد از تهاجم آمریکا امن تر نشده/ افغانستان به محلی برای همکاری بین المللی تبدیل شود نه رقاحقیقت را دوست داریم، اما دروغ را بیشترسرخط روزنامه های روسیهشنبه 30 دی ماهاصلاح دستمزد کارگران در یک برنامه چهار سالهحمل و نقل هوشمند
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
راه اندازی سامانه دادور با تاکید دولت تدبیر و امید/ استحکام برجام، تمدید تعلیق تحریم را رقم زد
ایلنا
استاندار البرز با تاکید بر ایجاد شرایط مطلوب تولید و اشتغال از راه اندازی سامانه "دادور" در راستای دریافت آسان‌مجوز کسب و کار و تسهیل مراجعات ارباب رجوع، خبر داد.
استاندار البرز با تاکید بر ایجاد شرایط مطلوب تولید و اشتغال از راه اندازی سامانه -دادور- در راستای دریافت آسان‌مجوز کسب و کار و تسهیل مراجعات ارباب رجوع، خبر داد.
به گزارش ایلنا، محمدعلی نجفی امروز در مراسم افتتاح سامانه دادور با اشاره به اهمیت برنامه ریزی در ایجاد و گسترش فضای کسب و کار، افزود: دولت یازدهم در شرایط تحریم و بحران اقتصادی کشور، آغاز به کار کرد و با برنامه ریزی مدون و دیپلماسی قدرتمند توانست مانع بزرگ تحریم را کنار بزند.
وی با بیان اینکه برجام یک سند معتبر بین المللی است، تصریح کرد: استحکام برجام و حمایت بین المللی، منجر به تمدید تعلیق تحریم ها، شد.
استاندار البرز یکی از دستاوردهای برجام را اعتبارات میلیارد یورویی سرمایه گذاری های داخلی و خارجی دانست و گفت: تمامی این اقدامات حاصل تلاش و برنامه ریزی های دولت تدبیر و امید و در سایه حمایت مقام معظم رهبری و پشتیبانی مردم همیشه در صحنه است.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات ارباب رجوع در خصوص دریافت مجوزها، بروکراسی پیچیده اداری است، افزود: دریافت مجوز زمان و انرژی زیادی را صرف خود می کند و گاهی با ایجاد مشکلات، باعث خروج سرمایه از کشور می شود.
استاندار البرز با اشاره به ایجاد میز خدمت گفت: با توجه به تاکید دولت دوازدهم در تسهیل مراجعات ارباب رجوع، اهتمام ویژه ای در ارتقا فضای کسب و کار، ایجاد شده است و بر این اساس جلسات و شوراها با اعمال برنامه هایی به صورت مستمر و عملیاتی تشکیل شده است.
نجفی با تاکید بر فرصت یک هفته ای راه اندازی سامانه دادور در تمامی دستگاه های نظارتی، افزود: تاکنون 97 کاربر برای این سامانه، آماده به کار هستند که متقاضیان با استفاده از این سامانه بتوانند در کمترین زمان، مجوز کسب و کار دریافت کرده و شکایت های خود را ثبت و پیگیری کنند.
وی گفت: استان البرز مهاجرپذیر است و هر میزان که اشتغال ایجاد می شود همچنان نیاز است.
2018-01-13T16:07:00Z
http://www.ilna.ir/بخش-استان-ها-15/581559-راه-اندازی-سامانه-دادور-با-تاکید-دولت-تدبیر-امید-استحکام-برجام-تمدید-تعلیق-تحریم-را-رقم-زد
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.