امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۱۰:۵۵
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۱۰:۵۱
غذاهایی که ممکن است خطر سرطان روده بزرگ را افزایش دهندجراحی که روی کبد پیوندی نامش را داغ کرده بود جریمه شدریزر فون 2 طی ماه سپتامبر امسال و همراه با «پروژه لیندا» عرضه می شودبرنامه «هفت» با آمدن مهران مدیری چه تغییری می کند؟اسرائیل رسما از اردن عذرخواهی کردوجود قابلیت عکاسی HDR در گلکسی های جدید تایید شدجراحی موفقیت آمیز مسعود کیمیاییهوش مصنوعی حرف زدن انسان ها با حیوانات را ممکن می کندزیدان: این برد می تواند نقطه عطفی برای ما باشدتولید قهوه از گیاه کاسنی با خواص درمانی
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
نشانه های اصلی آنفلوآنزای انسانی
تابناک

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین گفت: در استان قزوین مشکل خاصی درزمینه ابتلا به آنفولانزای انسانی وجود ندارد و افراد به صورت سرپایی درمان می شوند.
به گزارش ایسنا، سیدسعید اسکویی با اشاره به شیوع آنفلوانزای انسانی در فصل زمستان تصریح کرد: آنفلوانزای انسانی بیماری عفونی مانند سرماخوردگی است که هرسال در فصل زمستان شاهد بروز آن هستیم.
وی افزود: این بیماری در استان قزوین شایع نیست و مشکلی در زمینه ابتلا به آنفلوانزای انسانی وجود ندارد و افراد به صورت سرپایی درمان می شوند، در واقع مشکل خاصی در استان نداشتیم.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی قزوین یادآور شد: تب، بدن درد، سردرد و سرفه از نشانه های اصلی بیماری است، علائم این بیماری مانند سرماخوردگی اما شدیدتر از آن است، فرد مبتلا به این بیماری باید به پزشک مراجعه کند.
وی خاطرنشان کرد: طول درمان آنفلوانزای انسانی حدود یک هفته است که فرد در این مدت باید استراحت کند و مایعات فراوان بنوشد، همچنین برای پیشگیری از انتقال این بیماری به دیگران بیمار هنگام سرفه و عطسه باید جلوی دهان خود را بگیرد و دستمال ها را در پلاستیک ها درب بسته معدوم کند.
اسکویی خاطرنشان کرد: شست وشوی دستان در جلوگیری از انتقال این بیماری بسیار اهمیت دارد همچنین توصیه می شود برخی افراد از جمله زنان باردار، بیماران قلبی، کلیوی و کبدی برای پیشگیری از این بیماری واکسن مربوط به آن را بزنند.
2018-01-13T16:11:00Z
http://www.tabnak.ir/fa/news/764032/نشانه-های-اصلی-آنفلوآنزای-انسانی
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.