امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۱۶:۴۵
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۱۶:۴۲
«کشتی مطلا» و «آزمون سراسری» خبر مشترک صفحات معارفی رسانه هاگزارش تصویری/ نشست هم اندیشی وزیر ارتباطات با فعالان حوزه ی کسب و کارهای نوپا«سایه بان» برادران محمودی برای تلویزیونپدر همسر سید حسن نصرالله دار فانی را وداع گفتپاسخ شدید اللحن وزارت خارجه به یک برنامه صداوسیماجریمه وحشتناک «هالک بانک» به اتهام نقض تحریم های ایراننفرات دعوت شده به تیم های ملی وزنه برداری نوجوانان و جوانان مشخص شدندانهدام سه پایگاه داعش در دیالی از سوی ارتش عراقتپ سی سرویس «لاین» را معرفی کرد؛ سامانه ای برای سفر اشتراکی ۸ دقیقه پیشرونمایی از داروی ضد سرطان نئوفور با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر بهداشت در کرج
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
ماجرای درگیری خونبار کورس سوارکاری گنبد چه بود؟
فرارو
درگیری خونبار در کورس سوارکاری گنبد باعث مجروح و زخمی شدن شش نفر شد. اتفاقاتی که هیچ شخص و نهادی مسوولیت آن را بر عهده نگرفته است. به گزارش ایسنا، روز پنج شنبه 21 دی ماه کورس گنبد برگزار شد. این کورس با حواشی زیادی همراه بود. با وجودی که بارها ف...
درگیری خونبار در کورس سوارکاری گنبد باعث مجروح و زخمی شدن شش نفر شد. اتفاقاتی که هیچ شخص و نهادی مسوولیت آن را بر عهده نگرفته است.
به گزارش ایسنا، روز پنج شنبه 21 دی ماه کورس گنبد برگزار شد. این کورس با حواشی زیادی همراه بود. با وجودی که بارها فدراسیون سوارکاری و هیات سوارکاری گنبد به مسئولان این مسابقه ها اعلام کرده بودند که این مسابقه ها غیر قانونی است و نباید برگزار شود، اما کورس گنبد باز هم به صورت بومی و محلی هر هفته برگزار می شود.
مسئولان این مسابقه ها مجموعه سوارکاری گنبد را از شرکت توسعه و تجهیز استان گلستان اجاره کرده اند و مسابقه های کورس را خودشان برگزار می کنند. این مسابقه ها که قبلا به صورت ملی و با حضور سوارکارانی از تمام کشور برگزار می شد اکنون به کورس بومی و محلی تغییر ماهیت داده است و در نتیجه شاهد اتفاقات ناگوار در این کورس هستیم.
در هفته ای که گذشت چند فردی که بر روی مسابقات شرط بندی می کردند با هم درگیر شدند. آن ها ادعای مالکیت در این مسابقه ها را داشتند و وقتی به نتیجه نرسیدند با سلاح سرد و گرم (تفنگ شکاری، چماق، چاقو) با هم درگیر شده اند که در نتیجه آن دو شرط بند از هر دو سمت و مجموعا چهار نفر و همچنین دو نفر از نیروهای انتظامی در نتیجه این درگیری ها راهی بیمارستان شده اند.
علیفر، رییس نیروی انتظامی استان گلستان حال عمومی این افراد را مساعد عنوان کرده است.
این اتفاقات شرم آور در کورس اسب سواری و در حین مسابقه ها، باید بررسی شود و فدراسیون سوارکاری هرچه سریع تر باید به این موضوع ورود کرده تا این مشکلات یک برای همیشه برطرف شود.
2018-01-13T16:56:00Z
http://fararu.com/fa/news/344405/ماجرای-درگیری-خونبار-کورس-سوارکاری-گنبد-چه-بود
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.