امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۱۸:۵۸
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۱۸:۵۶
کلنگ زنی ساختمان جدید پلاسکو به تعویق افتادنورافکن: مدافع پدیده به من، چشمی و برزای فحاشی کردواکنش سخنگوی شورای نگهبان به انتشار ویدئویی از جلسه انتخاب آیت الله خامنه ای به عنوان رهبرعارف: «مجمع امید» ایمن سازی ساختمان ها را به طور جدی در دستور کار قرار می دهدسیدحسن نصرالله: اتهام های اخیر آمریکا به حزب الله بی اساس است/حزب الله هیچ فعالیت تجاری نداردپوجدمون: از دور به رهبری کاتالونیا ادامه می دهماکران «خرگیوش» در انتظار تغییرات آیین نامه شورای نمایشجلسه هماهنگی مدیران سینماهای جشنواره فیلم فجر برگزار شدتساوی روبین کازان با حضور آزمون و شکاریحضور کمال کامیابی نیا در جمع ملی پوشان
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
کتابخانه های عمومی کردستان از انجمن های ادبی مروج کتابخوانی حمایت می کند
لیسنا
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان گفت: این نهاد فرهنگی از انجمن‌های ادبی مروج فرهنگی کتابخوانی و مطالعه، حمایت می‌کند.
به گزارش لیزنا بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی کردستان، اسماعیل احمدی در نشست با تعدادی از مسئولان و اعضای انجمن‌های ادبی استان گفت: هدف اصلی کتابخانه‌های عمومی، نهادینه کردن فرهنگ مطالعه و ارتقای شاخص‌های کتاب‌خوانی است و فعالیت‌ها و برنامه‌های آن در این راستا سازمان ‌دهی شده است .
وی عنوان کرد: انجمن‌های ادبی همواره موردحمایت کتابخانه‌های عمومی بوده‌اند و تاکنون سعی شده است در حد امکان از این نهادهای فرهنگی به‌خوبی حمایت شود .
احمدی با تأکید بر اینکه «کتاب و مطالعه، نقطه مشترک کتابخانه‌های عمومی و انجمن‌های ادبی است»، تصریح کرد: مطالعه از مهم‌ترین نیازهای فرهنگی جامعه است و کتاب می‌تواند راه سعادت و آگاهی را برای عموم هموار کند .
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان ادامه داد: حرکت در مسیر مشترک برای تربیت جامعه‌ای کتاب‌خوان و اهل مطالعه، امر موردتوجه این نهاد فرهنگی است .
وی گفت: با توجه به شکل‌گیری انجمن‌های ادبی با محوریت کتاب و مطالعه این مراکز می‌توانند با دوری از مسائل حاشیه‌ای نقش مهمی در توسعه فرهنگی کشور ایفا کنند .
احمدی در بخش دیگری از سخنان خود از توجه ویژه کتابخانه‌های عمومی به افزایش منبع بومی خبر داد و افزود: تنها در سال جاری بالغ‌بر ۱۶ هزار جلد کتاب از نویسندگان و ناشران بومی با محوریت زبان و ادبیان کوردی و اهل سنت خریداری و در کتابخانه‌ها توزیع‌شده است .
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی کردستان تصریح کرد: توجه به نیازهای مخاطبان از مهم‌ترین اولویت‌های این نهاد فرهنگی است و میزان منابع بومی در کتابخانه‌های استان در این راستا، افزایشی چشمگیر داشته است .
وی استفاده از نظرات فعالان حوزه کتاب و همفکری با آنان را بسیار ارزشمند دانست و گفت: پیشنهادات و انتقادات سازنده و دلسوزانه این افراد می‌تواند معایب را برطرف کرده و راه را برای عملکرد بهتر به‌منظور توسعه جامعه هموار کند .
احمدی با اشاره به اینکه کردستان با عنوان استانی فرهنگی شناخته می‌شود، اضافه کرد: همه باید با همکاری و تلاش بسترهای لازم را برای توسعه فرهنگی استان مهیاسازیم .
گفتنی است، بررسی روش‌های تعامل کتابخانه‌های عمومی و انجمن‌های ادبی استان بخش پایانی این نشست بود .
2018-01-13T17:13:00Z
http://www.lisna.ir/کتابخانه-های-عمومی/32631-کتابخانه-های-عمومی-کردستان-از-انجمن‌های-ادبی-مروج-کتابخوانی-حمایت-می‌کند
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.