امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۱۴:۲۹
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۷ ۱۴:۲۸
مشمولان غایب برای تعیین تکلیفِ خدمت خود به پلیس +۱۰ مراجعه کنندکارگاه آموزشی اجرای عروسک های غول پیکر در منطقه آزاد انزلی٣٠٠ مجتمع فرهنگی هنری در کشور در حال احداث استمراجعه مشمولان غایب برای تعیین تکلیف وضعیت خدمتی خود به دفا تر پلیس+۱۰بازدید رییس دانشگاه تهران از دانشگاه قطرکشف رازهای شوم بازار سیاه کتاب های عتیقه توسط یک کمیسرریکاوری تیم ملی به زیان شهرستانی ها است/ سجاد را می خواستیمکامیابی نیا به خاطر بی احتیاطی مصدوم شد/ گسترش فولاد سخت می بازدستاره های ایرانی در جشن تولد المپیاکوس+ عکسسورپرایز برانکو برای آقا فیروز!
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
بخش های مشاوره ژنتیک ناشنوایی در مراکز 11گانه بنیاد بخشش راه اندازی می شود
قرآن ایران
گروه سلامت: مدیرعامل بنیاد بخشش از راه‌اندازی بخش‌های مشاوره ژنتیک ناشنوایی در مراکز 11 گانه بنیاد بخشش راه‌اندازی می‌شود.
به گزارش
، نشست مشترک مدیران هیأت امناء صرفه جویی ارزی و تعدادی از اعضای هیأت امناء بنیاد -بخشش- به منظور هم افزایی بین مدیران مرتبط با کاشت حلزونی کشور برگزار شد. در این نشست، محمد فرهادی، رئیس مرکز کاشت حلزونی بیمارستان رسول اکرم(ص) و رئیس هیأت امناء بخشش با ذکر آماری از افراد ناشنوا و تعداد افراد کاشت شده در جهان و ایران، اظهار کرد: اولین عمل جراحی کاشت در دنیا در سال ۱۹۶۱ و اولین عمل جراحی کاشت در ایران در سال ۱۳۷۰ انجام شد. وی افزود: متأسفانه آمار ناشنوایی در جهان روبه افزایش است و بیشترین آمار ناشنوایی ژنتیک در کشور مربوط به جنوب و جنوب غرب کشوراست. رئیس هیأت امناء -بخشش- تعداد افراد کاشت شده در جهان را حدود ۴۰۰ هزار نفر دانست و گفت: در ایران ۹۰۲۷ نفر عمل کاشت را انجام داده ‎اند و بهترین زمان مطلوب برای کاشت را بین ۱ تا ۱.۵ سالگی است. وزیر سابق علوم با بیان اینکه در سال جاری یک جوان کاشت حلزونی شده توانست رتبه ۵۶ رشته دندانپزشکی را کسب نماید، عنوان کرد: یکی از ویژگی های این نوع معلولیت سلامت کامل پس از انجام کاشت حلزونی است و به همین دلیل تلاش در جهت رفع این معضل در جامعه یکی از امور مهم، تأثیر گذار و خداپسندانه است. در این نشست همچنین حسین قریب، رئیس هیأت امناء صرفه جویی ارزی ضمن ارائه گزارشی از برنامه های هیأت امناء اظهار داشت، بودجه مصوب برای امر کاشت حلزونی ۴۰ میلیارد تومان بوده که فعلا ۵۰ درصد آن تخصیص داده شده است. وی از مذاکره هیأت امناء با یکی از شرکت های تأمین کننده پروتز خبر داد و یادآور شد: بزودی در نشستی با مدیران هیأت امناء صرفه جویی ارزی مشکلات موجود و تأخیر در ورود پروتز را با روش فاینانس حل کنیم. رئیس هیأت امناء صرفه جویی ارزی همچنین مذاکرات با وزیر بهداشت و درمان را در جهت تسریع در واردات پروتز کاشت و رفع موانع موجود را مثبت و راهگشا برشمرد و افزود: با همکاری -بخشش- مشکلات پس از کاشت خانواده های نیازمند نیز همچون گذشته برطرف شود. در ادامه نوروزی، عضو هیأت مدیره و اجل لوئیان، مدیر عامل -بخشش- نیز ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های یکساله این مجموعه نوپا از عزم جدی هیأت امناء و هیأت مدیره -بخشش- در توسعه حمایت های کاشت و پس از کاشت، ورود -بخشش- به موضوع پیشگیری و ایجاد بخش های مشاوره ژنتیک ناشنوایی در مراکز ۱۱ گانه با همکاری مدیران مراکز کاشت حلزونی در سراسر کشور را از موارد مهم و کلیدی فعالیت های "بخشش" دانست. اجل لوئیان بیان کرد: با هزینه ای معادل ۴ میلیارد تومان سالانه ۱۰ درصد از جمعیت ۱۰۰۰ نفری متولدین ناشنوای کشور را کاهش می یابد و این یک کار حرکت بسیار ارزشمندی است که در صورت استمرار می تواند ظرف ۱۰ سال تولدکودک ناشنوا را تقریباً به ۱۰۰ نفر در سال تقلیل دهد.
2018-01-13T18:06:00Z
http://iqna.ir/fa/news/3680652/بخش‌های-مشاوره-ژنتیک-ناشنوایی-در-مراکز-11گانه-بنیاد-بخشش-راه‌اندازی-می‌شود
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.