امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۴
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۳
چرا بازار عراق در دست ایران نیست؟علت پایین بودن سود سهام عدالت چیست؟یکصدو هفدهمین شماره خط حزب الله تحت عنوان «برای مرهم زخم» منتشر شدانتشارتصاویر بدون پوشش ب.ام.و سری 8 جدیدبارش برف و باران در اغلب جاده ها و لزوم تجهیز خودرو به زنجیرچرخ/محور کندوان یک طرفه می شودکاهش 51 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر/آمار بندر شهید رجایی حذف شدکاهش شمار قربانیان تروریسم در عراق و سوریه در سال 2017فرزندان وسط در معرض «سندروم کودک میانی»جزییات حمایت از تولید برنج داخلی تشریح شدگزارش تصویری: دیدار مسابقات لیگ برتر والیبال سایپا مقابل شمس
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
گزینه خرید استقلال؛ گلزن اما بیکار
دی اسپورت
استقلال نیاز مبرمی به یک مهاجم چارچوب شناس دارد.
به گزارش دی اسپورت , استقلال نیاز مبرمی به یک مهاجم چارچوب شناس دارد. مهاجمی که بیاید، قدر موقعیت های متعدد استقلال را بداند و گل بزند. در استقلال فعلی چنین مهاجمی را نمی بینیم. حسن بیت سعید توفیق ویژه ای به دست نیاورد و نیم فصل به فولاد رفت. سجاد شهباززاده هم با آن مهاجم آماده و قبراق چند فصل قبل فاصله ای از زمین تا آسمان دارد. علی قربانی هم که بیشتر از بقیه در ترکیب ثابت بازی می کند، مهاجم ششدانگی نیست که شفر بتواند روی موقعیت شناسی اش حساب باز کند.
در لیگ برتر، مهاجمی نیست که بتواند خواسته های شفر را برآورده کند. فقط محمد قاضی بود که پدیده رضایتنامه اش را برای جدایی و حضور در استقلال صادر نکرد. استقلال هم مجبور شد تا رزومه چند مهاجم خارجی را بررسی و یکی را انتخاب کند. ابتدا صحبت از الحاجی گرو بود. هم تیمی سامان قدوس در اوسترسوند که حتی برای حضور در ایران درخواست ویزا داد اما در نهایت تصمیم گرفت بماند و برای تیم سوئدی در لیگ اروپا بازی کند. شاید برای او تقابل با آرسنال جذاب تر از بازی و کسب درآمد در لیگ ایران بود.
بعد از گرو، حالا نوبت به یک مهاجم آفریقایی دیگر از ساحل عاج رسیده. سلیمان کولی بالی که کارنامه اش قابل توجه است اما شاید به همین زودی ها نتواند مشکل خط حمله استقلال را برطرف کند. این مهاجم 23 ساله در جام جهانی زیر 17 سال که سال 2011 در مکزیک برگزار شد نامی برای خود دست و پا کرد. او در 4 بازی و 357 دقیقه حضور در زمین، 9 گل به ثمر رساند و عنوان بهترین گلزن مسابقات را به دست آورد. ساحل عاج اما در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 3 بر 2 مغلوب فرانسه شد تا تعداد گل های کولی بالی روی عدد 9 متوقف شود.
بعد از پایان جام جهانی نوجوانان، سلیمان کولی بالی به ایتالیا رفت تا برای گروسه تو در سری ب بازی کند. ماحصل حضور او در این باشگاه ایتالیایی، 12 بازی، 412 دقیقه حضور در زمین و به ثمر رساندن 2 گل بود. این آمار اما نتوانست باعث پیشرفت کولی بالی و حضور او در سری آ شود. این مهاجم یک درجه پسرفت کرد و پیراهن پیستوئیسه در سری سی را پوشید و در 25 بازی 3 گل به نام خود ثبت کرد.
پتربورو که آن زمان در سطح چهارم فوتبال انگلیس حضور داشت مقصد بعدی کولی بالی بود. او در پتربورو 27 بازی انجام داد، 1236 دقیقه در زمین بود و 5 گل به ثمر رساند. کولی بالی بعد از پتربورو به نیوپورت کانتی رفت و در 6 بازی یک گل وارد دروازه حریفان کرد تا مدیران باشگاه کلیمارناک در اسکاتلند سراغ او بیایند و برای یک فصل جذب اش کنند. حاصل حضور کولی بالی در 21 بازی کلیمارناک، 8 گل زده بود تا مدیران باشگاه الاهلی در مصر به صرافت بیفتند و برای امضای قرارداد با او اقدام کنند.
کولی بالی فقط 7 بازی برای الاهلی مصر انجام داد. 5 بار در لیگ مصر به زمین رفت و 2 بار هم در لیگ قهرمانان آفریقا. کولی بالی در لیگ و در 5 بازی، 6 گل به ثمر رساند. او در لیگ قهرمانان آفریقا اما توفیقی به دست نیاورد و البته مشخص هم نشد چرا قرارداد خود را با این تیم مشهور مصری تمدید نکرد. این همان نکته سیاه کارنامه سلیمان کولی بالی است. اینکه با این میانگین گل زده، چرا الاهلی مصر با او به همکاری ادامه نداده است؟
آخرین بازی رسمی سلیمان کولی بالی، مربوط به 23 مه 2017 (2 خرداد 1396 ) است. یعنی این مهاجم حدود 7 ماه و 20 روز است که حتی در یک بازی رسمی هم به زمین نرفته و همین می تواند مانع بزرگی برای آغاز همکاری او با باشگاه استقلال باشد. استقلال در مقطع فعلی به مهاجمی نیاز دارد که بلافاصله پس از حضور در ایران برای این تیم در لیگ برتر و سپس لیگ قهرمانان آسیا بازی کند. کولی بالی اما مهاجم مورد نظر نیست و به نظر نمی تواند در کوتاه مدت مشکلات استقلال را حل کند. هر چند شنیده می شود وینفرید شفر رای به حضور او داده و مدیران باشگاه استقلال هم با درخواست سرمربی تیمشان مخالفت نکرده اند. این البته قانون نانوشته فوتبال ایران است. وقتی یک مربی موفق است، مدیران نیز همراه او می شوند و با تمام درخواست هایش موافقت می کنند. نمونه اش استقلال در مقطع فعلی، هر چه شفر بگوید همان درست است
منبع : ایران ورزشی
2018-01-13T20:23:00Z
http://www.dsport.ir/fa/posts/74275
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.