امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۲۰:۵۱
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۲۰:۴۹
نخستین اظهارات «ساغلام» پس از توافق با تراکتورسازیکشته شدن یکی از سرکرده های القاعده در سوریهسرپرست فرمانداری دزفول استعفا کردضرورت پایش لرزه ای گسله های اطراف تهراننیکی هیلی: آمریکا کماکان به برجام متعهد است/ ایران عامل بی ثباتی خاورمیانه استزمین لرزه 4 ریشتری در مرز عراق و کرمانشاهبرگزاری اولین نشست کمیته کارگری دهه فجر استان کردستانسامسونگ گلکسی نوت 8 به ورزشکاران هدیه می دهدنمایش پرتره ۱۰۰ چهره ورزشی ایران در کاخ سعد آباد+تصاویربعد از ترک سیگار در بدن چه اتفاقاتی رخ می دهد
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
هشدار اوباما به ترامپ: مراقب رفتارت باش
رویداد 24
نشریه نیوزویک نوشت، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در یک مصاحبه، به رئیس‌جمهوری جنجالی این کشور هشدار داد مراقب رفتار خود باشد.
-نشریه نیوزویک نوشت، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در یک مصاحبه، به رئیس‌جمهوری جنجالی این کشور هشدار داد مراقب رفتار خود باشد. نشریه نیوزویک نوشت، رئیس جمهور سابق آمریکا در پیامی برای دونالد ترامپ، رئیس جمهور کنونی این کشور، به وی هشدار داد مراقب رفتارش باشد، زیرا عملکرد وی می‌تواند بر فرهنگ و ارزش‌های این کشور تاثیر بگذارد.
این نشریه آمریکایی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: باراک اوباما در بخش نخست برنامه نت فلیکس که روز جمعه پخش شد، گفت: یکی از موضوعاتی که میشل [همسر اوباما] سریع‌تر از من به آن پی برد، این بود که بخشی از توانایی رئیس جمهور برای اداره کشور به اجرای قانون اساسی و قوانین و مقررات مربوط نمی‌شود، بلکه با تاثیرگذاری وی بر دیدگاه‌ها، فرهنگ و افزایش آگاهی مردم در ارتباط است.
در این گزارش آمده است: این سخنان پائیز گذشته ضبط شده و اوباما به طور مستقیم به ترامپ اشاره‌ای نکرده، اما این شیوه معمول رئیس جمهور سابق برای انتقاد از جانشین خود است. اظهارات اوباما درباره رفتار‌های رئیس جمهور که البته چند ماه قبل ضبط شده است، روز جمعه دقیقا زمانی پخش شد که مردم آمریکا به سخنانی که واشنگتن پست به نقل از ترامپ منتشر کرد، واکنش نشان دادند. روزنامه واشنگتن پست نوشت رئیس جمهور آمریکا تاکید کرده است، چرا مردم کشور‌هایی را که «چاله مستراح» هستند به آمریکا راه می‌دهیم.
گفته می‌شود ترامپ این سخنان را روز پنجشنبه در جلسه‌ای با نمایندگان کنگره که موضوع آن بررسی قانون دو حزبی مهاجرت بود، بیان کرده است. این سخنان موجب جنجال رسانه‌ای شد و بسیاری را بر آن داشت تا رئیس جمهور آمریکا را نژادپرست بخوانند.
کاخ سفید این موضوع را که رئیس جمهور چنین مطلبی را بیان کرده است، تکذیب نکرد، اما دونالد ترامپ صبح جمعه در پیامی در توئیتر این موضوع را انکار کرد که از چنین لحنی دست کم برای هائیتی استفاده کرده است.
نویسنده نیوزویک در ادامه با بیان این که ترامپ همواره درباره موضوع مهاجرت و مسائل مرتبط با آن سخنان جنجال برانگیزی بیان کرده است، افزود: پیشنهاد وی در زمینه منع ورود مسلمانان به آمریکا نیز با انتقاد شدید مردم این کشور مواجه شد. به نظر می‌رسد سخنان اخیر وی نیز موج جدیدی از خشم و نارضایتی میان منتقدان رئیس جمهور به راه انداخته باشد.
2018-01-13T20:44:00Z
http://www.rouydad24.ir/fa/news/98616/هشدار-اوباما-به-ترامپ-مراقب-رفتارت-باش
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.