امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۲
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۱۸:۴۱
تکنیک خوابیدن در یک دقیقهانهدام ۴۳ باند مجرمانه در تهرانعربستان خواستار جلوگیری از غنی سازی اورانیوم توسط ایران شدتا برگزاری جام جهانی 2018 لغو روادید با روسیه محقق نمی شودهشدار کاذب ژاپنی ها درباره شلیک موشک کره شمالیمصر اداره منطقه باستانی اهرام ثلاثه را به امارات واگذار می کندتوضیحات روابط عمومی وزارت نفت درباره «سانچی»امارات: درباره تخلف هوایی قطر مدرک داریمفیلم/ ادعای اصرار رهبر انقلاب برای ارتباط با علمای اهل سنت!شاخص های حکومت پهلوی و انقلاب اسلامی در یک نگاه +فیلم
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
مدیر مدرسه دانیال اخراج شد
صدای ایران

اخیرا تصاویری از چهره دانش آموز جیرفتی که از سوی مدیر مدرسه اش مورد ضرب و شتم قرار گرفته، در فضای مجازی منتشر شد که بازتاب های فراوانی به همراه داشت.
به گزارش صدای ایران، برادر -دانیال رفیعی- دانش آموز آزاردیده در گفت وگویی با ایسنا، به توضیح ماجرای ضرب و شتم دانیال پرداخت و گفت: اوایل دی ماه برادرم به همراه دو تن دیگر از هم مدرسه ای هایش در حیاط مدرسه درگیری لفظی پیدا می کنند، مدیر مدرسه متوجه می شود و ابتدا آن دو دانش آموز دیگر را که گویا از اقوامش بوده اند به داخل دفتر مدرسه می برد و با آنها صحبت می کند.
وی مدعی شد: سپس مدیر آن دو نفر را به خانه می فرستد و در حالی که همه دانش آموزان رفته بودند و 10 دقیقه از زنگ آخر مدرسه گذشته بود برادرم را کتک می زند و مشتی به بینی و دهانش می کوبد. برادرم بیهوش بیرون مدرسه رها شده بود که توسط مردم به بیمارستان می رسد.
رفیعی گفت: از پزشکی قانونی سه ماه طول دوره درمان گرفتیم و از مدیر مدرسه شکایت کردیم؛ البته شنیده ایم، وی خودش استعفا داده و آموزش و پرورش با او برخوردی نکرده است.
رفیعی افزود: اکنون وضعیت جسمانی برادرش برای حضور در مدرسه مساعد است و علیرغم آنکه زخم لبش خوب نشده اما از امروز مدرسه رفته است.
سلاجقه، مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش کرمان نیز در این باره به ایسنا گفت: در پی تنبیه بدنی دانش آموز مدرسه شهید فاریابی شهرستان جیرفت توسط مدیر مدرسه در تاریخ پنجم دی ماه جاری، این مدیر متخلف هفتم دی ماه به هیئت رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان اداره کل آمورزش و پرورش استان کرمان معرفی شده و از سمت مدیری مدرسه نیز برکنار شده است.
وی افزود: اکنون دانش آموز در همان مدرسه در حال تحصیل است.
سلاجقه در عین حال گفت: تهدید ولی دانش آموز توسط رئیس حراست اداره کل آموزش و پرورش استان مبنی بر این که -اگر رضایت ندهید از ادامه تحصیل فرزندتان در مدرسه جلوگیری می شود-، صحت ندارد.
رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت: مدیر متخلف برکنار شده است مجید امیرتیموری رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت نیز در گفت وگو با ایسنا، ضمن تشریح آخرین اقدامات صورت گرفته در خصوص وضعیت دانش آموزی که مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود، گفت: روز پنجم دی ماه متاسفانه این اتفاق رخ داده است که یک روز بعد ضمن برکناری مدیر مدرسه از سمتش، مدیر جایگزین نیز معرفی شده است. وی ادامه داد: روز هفتم دی ماه یعنی دو روز بعد از این اتفاق مدیر متخلف به هیات تخلفات کارکنان اداری معرفی شده است. امیرتیموری با ابراز تاسف بیان کرد: وضعیت دانش آموز را پیگیری کرده ایم و در حال حاضر در همان مدرسه مشغول به تحصیل است. رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان جیرفت با تکذیب ادعایی مبنی بر تهدید صورت گرفته از طرف حراست اداره کل آموزش و پرورش نسبت به خانواده دانش آموز، گفت: خانواده دانش آموز هیچگونه ملاقاتی با حراست نداشته اند لذا این ادعا از اساس کذب بوده و آن را تکذیب می کنم. امیرتیموری افزود: آنچه در حیطه وظایف اداره شهرستان بوده انجام شده و پرونده مدیر متخلف توسط هیات تخلفات کارکنان در دست پیگیری و رسیدگی است.
2018-01-13T20:51:00Z
http://sedayiran.com/fa/news/175016/مدیر-مدرسه-دانیال-اخراج-شد
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.