امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۱۲:۵۹
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۱۲:۵۸
انارکی محمدی: بانک مرکزی با غیرمجازها مدارا کردچین یک ناو جنگی آمریکا را به نقض حاکمیت این کشور متهم کردتوضیح سازمان لیگ درباره برگزاری بازی در گرد و غباردیدار فولاد خوزستان با پیکان باز هم لغو شدتابش: درباره کرانچار بعد از مشورت با همکارانم تصمیم می گیرمسامی ابوزهری: «آویگدور لیبرمن» یک احمق استبررسی تخلفات انتخاباتی ۹۶ در سه بخشتولید خودروهای تاکتیکی و اداری توسط معاونت آماد و پشتیبانی نزاجاپرداخت ماهانه ۶ هزار میلیارد تومان برای ارائه خدمات به بیمه شدگانمحور کوهرنگ-مسجد سلیمان مسدود شد/بازگشایی محور کرج-قزوین
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
متهم ردیف اول استقلال در اتاق محاکمه؛ شماره 9 آمد نداشت!
ساعت24
ساعت24-علی قربانی در این فصل نمایش چندان خوبی را نداشته و مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفته است.
حلاوت رکوردشکنی سید حسین حسینی و گل داریوش شجاعیان، با گل دیرهنگام سایپا و از دست رفتن سه امتیاز به هدر رفت. سکوهایی که از ابتدا سر از پا نمی شناختند در پایان با ناراحتی ورزشگاه را تکر کردند. آنها که مدام شماره یک تیم را تشویق می کردند و در مدحش مستانه به شادی می پرداختند در انتها با سر دادن شعار علیه مهاجم تیم از خجالتش در آمدند.
متهم شماره یک این روزها، شماره 9 بابلسری است. کسی که تا به حال و در طول دو فصل 11 گل در سه لیگ قهرمانان آسیا، جام حذفی و لیگ برتر به ثمر رسانده است. قربانی در فصل قبل رقابت های لیگ 6 گل به ثمر رساند؛ یک گل در جام حذفی و یک گل هم در لیگ قهرمانان سهم مهاجم 26 ساله آبی ها بود.
قربانی در این فصل شماره 17 را کنار گذاشت و صاحب شماره 9 شد. او در این لباس تا به اینجا و تا پایان هفته نوزدهم یک گل در لیگ زده است در حالی که تا پایان هفته نوزدهم لیگ قبل 4 گله بود. او در جام حذفی هم تا به اینجای کار دو گل زده است.
شاید لول قربانی در سطح الباقی فیکس های استقلال نباشد؛ شاید حضور او در ترکیب اصلی به خاطر کمبود نیرو و لطف بیش از حد شفر باشد؛ شاید شماره 9 آرش برهانی و کاوه رضایی برایش کمی بزرگ باشد اما او همان کسی است که فصل گذشته یکی از زیباترین گل های دربی را زد. او همان کسی است که استقلال را با گل سه امتیازی اش به ذوب آهن، از شر نبردنها نجات داد؛ او همان کسی است که چند هفته گل با گل والی اش همه را به وجودآورد و همه اینها در کنار هم باعث می شود تا به این نتیجه برسیم که او مستحق این شعارهای تند نیست!
2018-01-13T21:43:00Z
http://www.saat24.news/news/323939/متهم-ردیف-اول-استقلال-در-اتاق-محاکمه-شماره-9-آمد-نداشت
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.