امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۶
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۶ ۱۸:۲۵
قدس بلاشک پایتخت فلسطین است/ سعودی‎ها در حال خیانت به امت اسلامی هستنداختتامیه جشنواره هنرهای صنایع دستی قرآن و عترت فارساجرای طرح «حماسه خدمت و امنیت» بسیجیان در شیرازدیدار شرکت کنندگان در کنفرانس اتحادیه بین المجالس با رهبر انقلابپیروزی امید عراق با گلزنی رسنعلت بلوای تهران به روایت اصلاح طلبان: صدا و سیما، شورای نگهبان و عدم امکان پرتاب گوجه فرنگیاحتمال آتش سوزی نفتکش سانچی با عقب رفتن کشتی چینی بعد از تصادفسپاه نهاد سیاسی کار نیست و مواضع شفاف داردحذف اعتبارات موسسات فرهنگی جدول ۱۷ بودجه برای سال ۹۷چرا ایران برای روسیه مهم است؟ /صفراُف: اگر روسیه در شرایط ایران بود به هیچ وجه برجام را امضا نمی کرد/ تایید دیدار «سردار سلیمانی» با «ولادیمیر پوتین»
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
عراقچی: ترامپ را در عرصه های مختلف منزوی کردیم
فردا
سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین‌المللی وزارت خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام امشب (شنبه) در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما طی سخنانی به تشریح آخرین وضعیت برجام پرداخت.
خبرگزاری فارس: رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام گفت: ما در یک سال گذشته ترامپ را در عرصه های مختلف محدود و محصور و منزوی کردیم.
سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت خارجه و رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام امشب (شنبه) در برنامه نگاه یک شبکه اول سیما طی سخنانی به تشریح آخرین وضعیت برجام پرداخت.
وی درباره تصمیم اخیر ترامپ در تمدید لغو تحریم ها و ارزیابی از رفتار دولت آمریکا و ترامپ گفت: الان تقریبا بیشتر از یک سال است با تلاش وسیع ترامپ برای از بین بردن برجام یا حداقل اصلاح برجام از دید ایشان و ایجاد تغییرات در آن مواجهیم که از قبل ریاست جمهوری این تلاش شروع شد و از قول پاره کردن برجام تا تلاش ها برای همراه کردن متحدان اروپایی برای راضی کردن آنها و فشار بر ایران برای مذاکره مجدد و تلاش های دیگری که یکی پس از دیگری شکست خورد و اکتبر گذشته تلاش کرد برجام را به کنگره ارجاع دهد.
معاون وزیر خارجه کشورمان ادامه داد: دو ماه کنگره تلاش کرد تحریم ها را بازگرداندند ولی موفق نشده بود، تهدیدی که پریشب انجام داد موضوع جدیدی نبود.
عراقچی بیان کرد: ما یک صف بندی و نبرد دیپلماتیک در طول یک سال گذشته بین ما و آمریکا در نابودی برجام جریان داشته است.
وی با اشاره به اظهارات و عبارات ترامپ درباره برجام خاطرنشان کرد: در این نبرد دیپلماتیک امر بی سابقه ای که رخ داد ایران موفق شد متحدان آمریکا را جدا کند و هیچ یک از متحدان آمریکا در اروپا و شرق آسیا با درخواست ترامپ برای از بین بردن برجام و حتی تغییر در برجام موافقت نکردند و همراه نشدند.
معاون وزیر خارجه ادامه داد: وقتی در اکتبر گذشته ترامپ صحبت های تندی علیه ایران و برجام بیان کرد، موگرینی در پشت صحنه تلویزیون آمد و به اظهارات ترامپ محکم و قاطع واکنش نشان داد.
رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام خاطرنشان کرد: برجام از یک استحکام درونی برخوردار است که از بین بردن و پاره کردن آن به آسانی امکانپذیر نیست.
وی با بیان اینکه ترامپ با یک دستور اجرایی می تواند از برجام خارج شود ولی در عمل موفق نشد چون برجام بخشی از قطعنامه شورای امنیت است.پاره کردن برجام یعنی پاره کردن قطعنامه شورای امنیت توسط یکی از اعضای شورا و از بین بردن اعتبار شورای امنیت و آمریکا.
عراقچی افزود: اروپایی ها و جامعه بین الملل در حمایت از برجام صف کشیدند و قاطع و محکم جلوی ترامپ ایستادند. یکی از سفرای اروپایی گفت سراغ ندارم اروپا اینقدر قاطع در مقابل آمریکا موضع گرفته باشد. انزوای آمریکا در یک سال گذشته حاصل شد و این یک موفقیت دیپلماتیک بود. ما ترامپ را در عرصه های مختلف منزوی کردیم.
به گزارش فارس، وی ادامه داد: جلسه شورای امنیت به جلسه ای در حمایت از برجام و ایران تبدیل شد. در یک سال گذشته ترامپ را در عرصه های مختلف محدود و محصور و منزوی کردیم. یکی از عرصه های مختلف سیاست خارجی ماست.
عراقچی درباره حمایت اروپا از برجام و اینکه آیا جنگ زرگری است؟ گفت: جنگ زرگری و پلیس خوب و بد حد و مرزی دارد. نمی شود رئیس جمهور یک کشور یک سال تمام همه حیثیت خود را برای یک هدف بگذارد و بگوید برجام را پاره می کنم و .... و بعد یک سال ناتوان بماند، این از بحث جنگ زرگری گذشته است.
این خبر در حال تکمیل است...
2018-01-14T00:40:00Z
http://www.fardanews.com/fa/news/771272/عراقچی-ترامپ-را-در-عرصه‌های-مختلف-منزوی-کردیم
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.