امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۵
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۱:۲۵
فجر شهید سپاسی به مصاف مس رفسنجان می رودارزش تجارت ایران و چین 33 میلیارد و 660 میلیون دلار شدسقوط طلا به ۱۳۲۴.۹۰ دلارچرا بازار عراق در دست ایران نیست؟عارف: مسئله حصر باید خیلی زودتر حل می شدقیمت سکه و طلا در بازار آزاد صبح 28 دی 96قیمت انواع ارز در بازار آزاد صبح 28 دی 96شرق اصفهان میزبان ۶ شهید گمنام دفاع مقدس می شود/ ضرورت هماهنگی دستگاه ها برای تسهیل در تشییع و تدفین شهدانینتندو از کیت های Labo برای کنسول سوییچ رونمایی کردعلت پایین بودن سود سهام عدالت چیست؟
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
«دی کاپریو» در فیلم دیگری از «تارانتینو» بازی می کند
سینمای ایران
سینماپرس: لئوناردو دی کاپریو بازیگر، تهیه کننده و فعال محیط زیست پس از مدتی وقفه در یک پروژه سینمایی جنایی حضور خواهد یافت.
به نقل از ورایتی، منابع آگاه تایید کرده‌اند که بعد از چند ماه تلاش، لئوناردو دی‌کاپریو بالاخره قبول کرده که نقشی اصلی فیلم کوئنتین تارانتینو در ارتباط با چارلز منسون را بازی کند.
دی‌کاپریو در این فیلم نقش بازیگری را دارد که پا به سن می‌گذارد و دیگر کار نمی‌کند. همچنین گفته می‌شود سازندگان می‌خواهند مارگو رابی نقش شارون تِیت را ایفا کند.
به این ترتیب، این نخستین فیلم دی‌کاپریو بعد از بردن جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول در فیلم «بازگشته» آلخاندرو اینیاریتو گونزالس خواهد بود. آخرین همکاری مشترک دی‌کاپریو و تارانتینو به سال ۲۰۱۲ و فیلم «جانگوی رهاشده» بازمی‌گردد.
همان‌طور که قبلا هم گزارش شده بود، تام کروز یکی از کسانی است که ممکن است نقشی اصلی را در نهمین ساخته این کارگردان شهیر بازی کند. منابع آگاه می‌گویند تارانتینو حتی علاقه‌مند است از آل پاچینو در فیلمش استفاده کند.
این فیلم روز نهم آگوست سال ۲۰۱۹ روی پرده خواهد رفت، یعنی در پنجاهمین سالگرد روزی که خانواده منسون مرتکب به قتل‌های معروف به «لابیانکا» شد و یک پس از این که شارون تِیت به قتل رسید. به این ترتیب این فیلم با «مرغ آرتمیس» که اقتباس دیزنی از یک مجموعه علمی‌تخیلی و فانتزی محبوب است به رقابت خواهد پرداخت.
همان‌طور که با سبک تارانتینو هم‌خوانی دارد، این پروژه هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این حال گفته می‌شود داستان آن قرار است در سال ۱۹۶۹ به وقوع بپیوندد و شامل خانواده منسون بشود. این کارگردان به رسانه‌ها گفته فیلمش یک پروژه بیوگرافیکی نخواهد بود بلکه فیلمی گروهی است که داستانش در یک بازه زمانی پراغتشاش به وقوع می‌پیوندد.
بعد از رسوایی‌های آزار جنسی هاروی واینستین، این نخستین فیلم تارانتینو خواهد بود که توسط کمپانی واینستین ساخته نخواهد شد. برای به دست آوردن حقوق رسمی این پروژه، کمپانی سونی چند استودیوی دیگر از جمله برادران وارنر و پارامونت را شکست داد و حالا توزیع‌کننده آن است.
2018-01-14T03:01:00Z
http://cinemapress.ir/news/92855/دی-کاپریو-در-فیلم-دیگری-از-تارانتینو-بازی-می-کند
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.