امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۰۶:۳۶
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۹ ۰۶:۲۷
کشته و زخمی شدن 11 نفر در برزیل در پی ورود خودرو به داخل جمعیتسفارت اسرائیل در اردن به زودی فعالیت خود را از سر می گیرداعلام آمادگی قزاقستان برای میانجیگری در بحران شبه جزیره کرهواردات برنج برای جلوگیری از گرانی در شب عید، دو ماه آزاد می شودتداوم معضل کارت های بازرگانی/پاسکاری نابسامانی بین ۷ نهاد وسازمانانتقادسیف از بزرگنمایی در بازار ارز/ کاهش قیمت در دو ماه پیش رومحفل قرآنی ویژه بانوان در زابل برگزار شدصدراعظم نوری: وعده های داده شده به خانواده های شهدای پلاسکو محقق شده استآغاز دور جدید حفظ تخصصی مؤسسه بحرالقرآن شهر قدسبرنامه های شعبه لرزاده جامعةالقرآن در ایام دهه فجر اعلام شد
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
دبیرخانه جشنواره سراسری «خبر خوب» راه اندازی شد
هشدار نیوز
،...
، جشنواره خبر خوب با هدف توجه به اخبار امیدوارکننده و تعالی بخش و حرکت ساز، هر سال در دی ماه برگزار می‌شود و از میان خبرنگاران و رسانه‌های بر‌تر در تولید و انتشار خبر خوب نفرات و رسانه‌های بر‌تر را شناسائی و مورد تشویق قرار می‌دهد.
این جشنواره که با همراهی و همکاری و مشارکت دیگر سازمان‌ها و نهادهای مرتبط برگزار خواهد شد توسط هیات داوران و به صورت مستمر آثار منتشر شده را رصد و مطالب دریافتی را بررسی و منتخبین بر‌تر این حوزه را معرفی می‌کند.
جوایز بر‌تر این حوزه شامل سه بخش می‌شود. بخش اول رسانه‌ها و یا نهادهای اجرایی بر‌تر در در تولید اخبار خوب و امیدبخش است. بخش دوم خبرنگاران فعال در این حوزه و بخش سوم نیز منابع و شخصیت‌های خبرساز این حوزه هستند که مورد توجه رسانه‌ها و خبرنگاران قرار گرفته‌اند و البته در حوزه تولید خبرخوب روند مستمری را طی کرده‌اند.
همچنین این جشنواره در بخش مردمی آن نیز، آثار دریافتی خبر خوب از مردم را داوری کرده و موارد بر‌تر را معرفی و مورد تقدیر قرار می‌دهد.
جزئیات این جشنواره روز همایش و پس از آن توسط دبیرخانه اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/
----------------------------------------------------------------------------- تذکر: کاربر محترم؛ انتشار مطالب دیگر رسانه ها از سوی هشدار نیوز لزوما به معنای صحت و تایید محتوای آنها نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود. در ضمن شما می توانید اخبار و مطالب وزین خود را که تا کنون در هیچ رسانه‌ای منتشر نشده است از طریق بخش "
" برای ما ارسال نمایید تا در صورت دارا بودن مولفه‌های لازم، در بخش ویژه منتشر گردد.
2018-01-14T06:17:00Z
http://www.hoshdarnews.ir/332521/دبیرخانه-جشنواره-سراسری-اندازی.html
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.