امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۴:۲۱
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۳۰ ۰۴:۱۸
حمایت اینستاگرامی خسرو حیدری از امید ابراهیمیپاقدم شهباززاده برای قطر خوب بودحذف کارشناسان مسائل تحریمی در دولت ترامپحقوق کودکان در فضای مجازیشرایط جدیدی بازنشستگی کارمندان دولت مشخص شد+سندسیمئونه: شکست مقابل سویا باعث افت روحی ما نشدونگر: با جدایی سانچس چیزی را از دست نخواهیم دادسید حسن نصرالله: سخنان تیلرسون منافقانه و دروغ است/ در کنار دولت و ارتش علیه اسرائیل ایستاده ایمافغانستان بعد از تهاجم آمریکا امن تر نشده/ افغانستان به محلی برای همکاری بین المللی تبدیل شود نه رقاحقیقت را دوست داریم، اما دروغ را بیشتر
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
شروط ترامپ برای ادامه برجام، نقض برجام است/ موضوعات غیرهسته ای ایران به ترامپ ربطی ندارد/ پارادوکس رفتاری آمریکا در تعلیق و تمدید تحریم ها
دانا
یک کارشناس مسائل هسته‌ای در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می تواند انجام دهد عنوان کرد: خروج ایران از برجام آخرین راه بوده چرا که این کار افکار عمومی را علیه ایران تحریک می کند، ایران باید خود را در حوزه اتحادیه اروپا گسترش دهد و ارتباطات خود را...
حسن هانی زاده، کارشناس مسائل هسته ای در گفتگو با خبرنگار
؛ در خصوص تمدید تعلیق تحریم ها علیه ایران از سوی ترامپ اظهار داشت: اقدام اخیر دونالد ترامپ در تمدید توافق نامه برجام و تعلیق تحریم ها تا 4 ماه دیگر به دلیل فشارهای بین المللی و نصیحت های اروپایی ها به ترامپ است؛ چرا که اگر ترامپ به طور ناگهانی از برجام خارج شود، افکار عمومی این حق را به ایران می دهد که به نقطه آغازین قبل از توافق برجام بازگردد.
وی با بیان اینکه اگر آمریکا از برجام خارج شود ایران می تواند فعالیت های هسته ای خود را از سر بگیرد عنوان کرد: در این صورت آمریکا در بین همپیمانان اروپایی خود منزوی تر از قبل شده و از همین رو ترامپ علیرغم میل باطنی اش مجبور به تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران شد.
این کارشناس مسائل هسته ای افزود: ترامپ مایل است از برجام خارج شود اما به خاطر توصیه های اطرافیان این اقدام را انجام نداد و اکنون برای این تمدید تعلیق تحریم ها شروطی اعلام کرده است که به نظر می رسد این شروط اساساً در حد حرف باشند.
هانی زاده در خصوص تحریم 14 نهاد ایرانی و شخصیت گفت: این افراد و نهادها به خاطر مسائل هسته ای تحریم نشدند و اتهامات آنها فعالیت های نظامی و نقض حقوق بشر است. در همین راستا دیده شد که شخص رئیس قوه قضاییه هم تحریم شد.
وی خاطر نشان کرد: یکی از ضعف های برجام این است که پیش بینی لازم را برای تشکیل یک کمیته داوری در این خصوص نکرده است؛ به همین دلیل وضع تحریم ها علیه ایران ادامه خواهد یافت و برجام به طور کامل نقض می شود.
این کارشناس مسائل هسته ای با بیان اینکه وضع تحریم از سوی وزارت خزانه داری در کنار تمدید تعلیق تحریم ها نوعی پارادوکس در رفتار آمریکاست عنوان کرد: تناقضات رفتاری جزئی از ویژگی های شخصیتی ترامپ است که در این خصوص باید تیم مذاکره کننده و دستگاه دیپلماسی باید فعالیت خود را برای خنثی سازی اثرات این تحریم ها آغاز کند.
هانی زاده عنوان کرد: به نظر می رسد شرایطی که ترامپ برای ایران قرار داده مانند دسترسی به مراکز نظامی ایران برای بازرسی نوعی زیاده خواهی است؛ منع فعالیت های نظامی ایران و عدم تولید موشک های بالستیک از سوی ایران مواردی است که ترامپ اعلام کرده است.
وی ضمن بیان اینکه شروط ترامپ هیچ ربطی به موضوع هسته ای ندارد، اظهار داشت: این موارد کاملاً داخلی بوده و اساساً این شروط برای برجام نقض آشکار برجام به حساب می آید.
این کارشناس مسائل هسته ای در خصوص اقدامات متقابلی که ایران می تواند انجام دهد عنوان کرد: خروج ایران از برجام آخرین راه بوده چرا که این کار افکار عمومی را علیه ایران تحریک می کند، ایران باید خود را در حوزه اتحادیه اروپا گسترش دهد و ارتباطات خود را با کشورهای روسیه، چین، فرانسه و آلمان حفظ کند چرا که برجام یک توافق نامه بین المللی است و خروج آمریکا از برجام نشان می دهد که آمریکا به تعهدات خود عمل نمی کند.
هانی زاده در پایان افزود: امروز لازم است دیپلماسی ایران بیشتر از هر زمان دیگری فعال شود و بهتر است برای تضمین اجرای برجام روابط بیشتر و قدرتمند تری با اتحادیه اروپا ایجاد شود.
انتهای پیام/ط
2018-01-14T08:51:00Z
http://www.dana.ir/news/1278532.html/شروط-ترامپ-برای-ادامه-برجام--نقض-برجام-است--موضوعات-غیرهسته-ای-ایران-به-ترامپ-ربطی-ندارد--پارادوکس-رفتاری-آمریکا-در-تعلیق-و-تمدید-تحریم-ها
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.