امروز : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۸:۵۱
آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۶-۱۰-۲۸ ۱۸:۵۱
۷ استانی که زیر ۱۰ میلیمتر باران باریدبرجام نبود روزانه ۱۰۰۰ میلیارد تومان از تحریم ها ضرر می کردیمکاش به جای پرچم مرا ۱۰بار آتش می زدندشفر: به بازیکنانم افتخار می کنمبرانکو: خوشحالم نباختیمباز هم هوای اصفهان ناسالم شداسرائیل مقابله با عملیات استشهادی را تمرین کرد +عکسقول ترامپ به بن سلمانترامپ: هزینه ساخت دیوار مرزی مستقیم یا غیرمستقیم توسط مکزیک پرداخت می شودمخالفت آمریکا با تعویق انتخابات عراق
  • پست الکترونیکی
  • رمز عبور
پشت پرده تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران چیست؟/نقض آشکار برجام در شروط جدید ترامپ
کردتودی
تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران بی تردید نمی تواند با بازی های دیگری که آمریکایی ها در سر دارند بدون ارتباط باشد که در این میان باید دید نقض آشکار برجام در شروط جدید آمریکایی ها چه تاثیری در جامعه جهانی خواهد داشت! به گزارش رییس جمهور آ...
تمدید تعلیق تحریم های هسته ای علیه ایران بی تردید نمی تواند با بازی های دیگری که آمریکایی ها در سر دارند بدون ارتباط باشد که در این میان باید دید نقض آشکار برجام در شروط جدید آمریکایی ها چه تاثیری در جامعه جهانی خواهد داشت!
به گزارش
رییس جمهور آمریکا در اقدامی به دور از توافقات هسته ای تعلیق تحریم ها را برای مدت 4 ماه دیگر تمدید نمود اما در واقع باید دید که ترامپ از این اقدام خود و ارائه شروط جدید خارج از برجام که در واقع نقض آشکار برجام می باشد چه اهدافی دارد!
رییس جمهور آمریکا به خوبی دریافته است که جمهوری اسلامی ایران به تمامی تعهدات خود در زمینه اجرای برجام پایبند بوده است و این دولت آمریکا و دیگر طرف های مذاکره کننده هستند که تاکنون اقدامی در خصوص تعهدات خود نداشته اند و در جریان های متفاوت و به بهانه های واهی تعهدات خود را نیز نقض کرده اند بنابراین راهکاری جدید برای خروج از برجام باید در دستور کار انان قرار گیرد.
در این میان دولتمردان آمریکایی که می دانند با خروج یکباره از برجام باید پاسخگوی افکار عمومی جامعه جهانی باشند با بهانه تراشی بی مورد به دنبال این هستند تا توپ بازی را در زمین دولتمردان ایرانی قرار دهند و به همین دلیل شروطی را قرار داده اند که هر کدام از انها خود نقض کننده آشکار برجام می باشند.
دسترسی به مراکز نظامی ایران برای بازرسی، منع فعالیت های نظامی ایران و عدم تولید موشک های بالستیک از سوی ایران مواردی است که هیچ ارتباطی با توافق هسته ای ندارند و در واقع ناشی از زیاده خواهی های آمریکایی ها می باشند که ارائه چنین شروطی به معنای نقض آشکار برجام تلقی می شوند.
عدم وجود یک کمیته داوری در اجرای برجام یکی از ضعف های اساسی برجام می تواند در نظر گرفته شود که با این شرایط وضع تحریم های جدید علیه ایران با هر بهانه ای اعم از حقوق بشر و یا فعالیت نظامی ادامه خواهد داشت آنگونه که هم اکنون 14 نهاد و شخصیت ایرانی از جمله رییس قوه قضاییه نیز تحریم شده اند.
اما دولتمردان ایرانی باید چه راهکاری برای مقابله با سیاست های خصمانه آمریکایی ها داشته باشند؟
بدون شک تداوم فعالیت بهتر دیپلماسی دولتمردان ایرانی برای ارتباط بهتر و بیشتر با اتحادیه اروپا و نیز کشورهای آفریقایی و آمریکای لاتین می تواند تاثیر بسزایی در منزوی شدن آمریکایی ها داشته باشد.
در واقع از انجایی که برجام یک توافق نامه بین المللی است ارتباطات گسترده با روسیه ، چین ، آلمان و فرانسه نقش ایران را در عمل به تعهدات خود بیش از پیش نمایان می کند و آمریکا به عنوان نقض کننده برجام باید پاسخگوی افکار عمومی باشد.
انتهای پیام/
اخبار مرتبط : تهدیدات آمریکا و تاثیر آن بر توافق هسته ایدانشگاه سنگر دفاع از قدس در برابر رژیم صهیونیستی استتصویب لایحه بودجه سال 97 فقرای ما را فقیر تر می کند/ نمایندگان مجلس کجا به عنوان نماینده مردم خواهند بود؟
2018-01-14T11:53:00Z
http://kurdtoday.ir/news/28378/
عبارت های معنایی کشف شده در این متن :
System.Web.Services.Protocols.SoapException: Server was unable to process request. ---> System.Data.SqlClient.SqlException: A network-related or instance-specific error occurred while establishing a connection to SQL Server. The server was not found or was not accessible. Verify that the instance name is correct and that SQL Server is configured to allow remote connections. (provider: SQL Network Interfaces, error: 26 - Error Locating Server/Instance Specified) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, UInt32 waitForMultipleObjectsTimeout, Boolean allowCreate, Boolean onlyOneCheckConnection, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionPool.TryGetConnection(DbConnection owningObject, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionFactory.TryGetConnection(DbConnection owningConnection, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions, DbConnectionInternal oldConnection, DbConnectionInternal& connection) at System.Data.ProviderBase.DbConnectionInternal.TryOpenConnectionInternal(DbConnection outerConnection, DbConnectionFactory connectionFactory, TaskCompletionSource`1 retry, DbConnectionOptions userOptions) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpenInner(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.TryOpen(TaskCompletionSource`1 retry) at System.Data.SqlClient.SqlConnection.Open() at EntityExtractor.ner.NER1(String password, String inputstring) in C:\Projects\LateslaEcoAdvisor\EntityExtractor\ner.asmx.cs:line 95 --- End of inner exception stack trace ---
تمامی مطالب این سایت توسط یک نرم افزار گردآوری می شود و تیترخبر مسئولیتی دربرابر درستی مطالب ندارد.